ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

راه‌ های کنترل چشم چرانی چیست؟ چشم چرانی به چه معناست و در چه افرادی بیشتر دیده می‌شود؟ چشم چرانی به معنای نگاه خیره و مستقیم به جنس مخالف از روی لذت است. سلامت فکر و روان انسان از لحاظ جنسی اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که تمام ذهن افراد از افکار جنسی پر باشد توانایی حل مسائل به صورت موثر از بین می‌رود و دچار آشفتگی ذهنی می‌شود. چشم چرانی رفتار نابهنجار و عادتی است که بیشتر در مردان وجود دارد و باعث می‌شود تخیلات جنسی در آن‌ها افزایش یابد و باعث می‌شود روابط زن و شوهر از بین برود و راه را برای انواع فساد و انحرافات جنسی باز می‌کند. بنابراین لازم است تا کنترل چشم خود را به دست بگیرید تا از آسیب زدن به خود جلوگیری کنید و نیز به حریم شخصی دیگران احترام بگذارید.

برای دریافت مشاوره در زمینه راه های کنترل چشم چرانی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

منبع : راه‌ های کنترل چشم چرانی

 


هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری شیراز فروش دامنه رنک دار مبلمان خانگی و اداری مشاور املاک سامون ویلا مازندران آپارتمان زمین کشاورزی اخبار علم و دانش راست قامتان سرخ خارزنج خلیل آباد خراسان رضوی Christain سادات ( اجتمائی ، فرهنگی ، مذهبی ) کار آفرینی تخصص نیست!